[M|C] MadCroats
[M|C] TeamSpeak 3 stats
[M|C] Public TeamSpeak3
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 19 on 6/4/2018, 10:37
Google +
MadCroats Gaming comunity
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar

[M|C] Facebook
Mad Croats

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of [M|C] MadCroats on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of [M|C] MadCroats on your social bookmarking website

BF3 Close Quarters bez Rusha

Go down

Added BF3 Close Quarters bez Rusha

Post by [M|C] Dux on 19/3/2012, 08:21

Ako ste u novom BF3 DLC-u planirali uživati u armanju M-Coma nemate sreće - nove mape neće podržavati Rush mod

Nedavno najavljeni Close Quarters DLC za Battlefield 3, koji donosi 4 nove mape za igrače koji uživaju u zatvorenim prostorima, neće podržavati Rush mod koji je svoju popularnost stekao u Battlefield: Bad Companyju te se nametnuo kao jedan od najzabavnijih igraćih modova u FPS igrama.

Razlozi koji stoje iza ovakvog poteza vezani su isključivo uz veličinu mapa. Naime, prema riječima DICE-ovog lead dizajnera zaduženog za ovaj DLC, Niklas Fegraeusa, mape su jednostavno premalene i ne bi pružile dovoljno taktičkih mogućnosti za napadače. Zbog svega ovoga, DICE je svoju pažnju okrenuo novom modu, koji će biti savršen za ovakvo okruženje.

Spomenuti mod zove se Conquest Domination, a radi se o znatno manjoj verziji klasičnog Conquesta u kojoj će naglasak biti na obrani već osvojenih zastava umjesto osvajanju novih. Fegraeus kaže da će igrači u ovom modu morati biti znatno pažljiviji i svjesniji svoje okolike, te upotrebljavati sva osjetila kako bi ostali živi, obzirom da smrt vreba iza svakog ugla.

"Željeli smo igračima donijeti uzbuđenje bliske borbe. Željeli smo u njima potaknuti adrenalinski nalet zbog činjenice da ste uvijek samo par sekundi od potencijalne smrti. Željeli smo da svijet oko vas bude vaš najbolji prijatelj i najgori neprijatelj koji vas štiti u jednom i ostavlja na cjedilu u drugom trenutku." - rekao je uživljeno.

Igrače koje je najava malih mapa razočarala Fagraeus je pokušao smiriti rekavši kako će idući DLC, Armored Kill, donijeti do sada neviđene otvorene borbe prepune vozila, koje bi trebale zadovoljiti i najzagriženije fanove čistokrvnog Battlefield gameplaya.

[M|C] Dux
General
General

Broj postova : 342

http://madcroats.forumotion.com

Back to top Go down

Added Re: BF3 Close Quarters bez Rusha

Post by [M|C] Slammer on 19/3/2012, 15:31

Za očekivati je da će još nešto sje... *chuckles* promijeniti.

Nadajmo se da će CQ Domination mode biti vrijedan toga... e ali bummer, moramo potrošiti novce da bi to saznali...

Možda će ovo biti nešto tipa "King of the Hill" iz Delta Force multiplayera, ako se netko od vas toga sjeća. Meni je to bio daleko najdraži game mode u toj igri...

[M|C] Slammer
General
General

Broj postova : 1364

Back to top Go down

Post by Dr_Furyo on 19/3/2012, 19:48

a vidjet cemo šta ce bit od svega toga,ljudi seru po tom jadnom DLC-u a mozda na kraju ispadne odličan. glupo mi je imat neke predrasude prema DLC-u i govorit da nevalja a na kraju budem stalno ga igrao.
Dr_Furyo
Captain
Captain

Broj postova : 421

Back to top Go down

Post by [M|C] Slammer on 19/3/2012, 19:58

Ok, samo da znaš da ću ga i ja uzeti Wink

[M|C] Slammer
General
General

Back to top Go down

Post by [M|C] Co7 on 19/3/2012, 21:02

Ja sam odlucio da necu kupiti C Q , dok god se ne budem bio siguran da to nije smece!
Za sada mislim da je smece, i dok god ne poprave da mi mjenja m16a3 u rusko smedje, nabijem i njih i DLC na moj CLD Smile

General

Broj postova : 1125

Back to top Go down

Post by [M|C] Slammer on 20/3/2012, 10:30

Iskreno, meni se ideja još zatvorenije borbe u ovoj igri sviđa. Ja sam odluku donio, kupujem sve BF3 DLC-ove Very Happy

[M|C] Slammer
General
General

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics