[M|C] MadCroats
Lopuze iz Microsofta 386mc
[M|C] TeamSpeak 3 stats
[M|C] Public TeamSpeak3
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 29 on 15/5/2019, 10:55
Google +
MadCroats Gaming comunity
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar

[M|C] Facebook
Mad Croats

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of [M|C] MadCroats on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of [M|C] MadCroats on your social bookmarking website

Lopuze iz Microsofta

Go down

Suggestion Lopuze iz Microsofta

Post by [M|C] AlterAce on 21/9/2012, 12:34

https://www.youtube.com/watch?v=9IjhPFnvZFE
Za sve koji slucajno nisu znali.Microsoft po defaultu ima 20% rezerviranog naseg interneta za svoja istrazivanja ovom metodom dobivamo natrag svojih 20% interneta s time imamo kapacitet od 100%.Provjerio jos na xp,visti i 7 i radilo na sva 3.Prati video i osvoji 20% bandwitha vise Very Happy
[M|C] AlterAce
[M|C] AlterAce
Private
Private

Broj postova : 18

Back to top Go down

Suggestion Re: Lopuze iz Microsofta

Post by [M|C] odsurfo1979 on 21/9/2012, 14:04

ja na 12 megabita ne kuzim tih 20% ali mogu probat dati pass maryu ili slammu da mi to pogledaju

lol!
[M|C] odsurfo1979
[M|C] odsurfo1979
The chosen one
The chosen one

Broj postova : 1111

Back to top Go down

Post by [M|C] Slammer on 21/9/2012, 14:42

Dobar, će da probam! Thx na videu Ace! Smile

EDIT: Pogledao filmić - Windows Quality of Service packet scheduler.

Po defaultu, kada je postavka na "Not Configured" ili "Disabled", vrijednost je na 20%... ali kada malo bolje pročitam tekst od ove GPO postavke, vjerujem da postavka služi za ograničavanje bandwidtha koji Windowsi koriste... KADA ga koriste, tipa Windows Update services, i sl. (možda i ta neka "istraživanja").

Determines the percentage of connection bandwidth that the system can reserve. This value limits the combined bandwidth reservations of all programs running on the system.

By default, the Packet Scheduler limits the system to 20 percent of the bandwidth of a connection, but you can use this setting to override the default.

If you enable this setting, you can use the "Bandwidth limit" box to adjust the amount of bandwidth the system can reserve.

If you disable this setting or do not configure it, the system uses the default value of 20 percent of the connection.

Important: If a bandwidth limit is set for a particular network adapter in the registry, this setting is ignored when configuring that network adapter.

Tako da korištenja prometa od strane Windowsa uglavnom nema, osim kada su u tijeku neke "sistemske" aktivnosti... a i kada jesu, ova postavka ograničava te aktivnosti na 20% raspoloživog bandwidtha, a ne na više. U prijevodu, kada je ta brojka na nuli, npr. Automatic Updates download, ili neka druga "sistemska aktivnost" ti može požderati sav bandwidth.

Ostavljam na defaultu. Smile

Pozz, Slamm

Lopuze iz Microsofta Slammmer
[M|C] Slammer
[M|C] Slammer
General
General

Broj postova : 1364

Back to top Go down

Post by [M|C] Slammer on 21/9/2012, 15:12

[M|C] Slammer
[M|C] Slammer
General
General

Back to top Go down

Post by [M|C] AlterAce on 21/9/2012, 18:07

Neznam ja sam testirao skidajuci materijal s neta s tim i bez i vidila se razlika.kad sam nove winse stavio sad skidao sam updejtove na 1mb/s download maknuo sam tih 20% i download mi se dignuo na standardnih 1,2mb/s neznam ja sam maknuo vidim razliku.Pa odlucih podijelit to s vama Very Happy
[M|C] AlterAce
[M|C] AlterAce
Private
Private

Broj postova : 18

Back to top Go down

Post by [M|C] Slammer on 21/9/2012, 18:48

Ma lijepo od tebe Ace, ali to je jedan od mnogobrojnih Internet hoaxeva, nažalost...

[M|C] Slammer
[M|C] Slammer
General
General

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top