[M|C] MadCroats
Kaj, nisam se predstavio? 386mc


Join the forum, it's quick and easy

[M|C] MadCroats
Kaj, nisam se predstavio? 386mc
[M|C] MadCroats
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[M|C] TeamSpeak 3 stats
[M|C] Public TeamSpeak3
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 179 on 16/3/2021, 12:10
Google +
MadCroats Gaming comunity
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

[M|C] Facebook
Mad Croats

Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of [M|C] MadCroats on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of [M|C] MadCroats on your social bookmarking website


Kaj, nisam se predstavio?

3 posters

Go down

Kaj, nisam se predstavio? Empty Kaj, nisam se predstavio?

Post by MadTom 23/12/2011, 08:32

Zovem se Tom... (nešto), imam 39 godina (tzv. konjina).

Za računala i igre zanimam se od kako znam za sebe (Commodore 128, Amiga 500, i onda PC-evi do danas - dnevnu sobu krasi i PS3, no na njemu se trenutno najviše igra Little Big Planet - to moji sinovi zauzeli resurse - koji imaju 7 i 4,5 godine).

Igrači ciklus mi je zapravo počeo od igranja vozačkih igara, avantura, te kasnije FPS-ova. Kad sam krenuo na faks otkrio sam RPG-ove (velika greška...). Osobno bi mi trenutno bile preferencije - RPG -> FPS -> auti -> strategije (iako, trenutno, doslovce ako nešto igram, onda je to BF3 - bar ne palim Steam da ne bih nakupovao stvari na sale-u...)

Realno gledano, prva online igra mi je bilo Trackmania (i poprilični ISDN račun...) koju sam do pred nekoliko mjeseci igrao vrlo aktivno (na zadnje u nekom njemačkom klanu), ali me nekako umorila previše.

Prvi online FPS mi je bio http://www.shatteredhorizon.com/Shattered Horizon kojeg je nažalost ekipa manje više prestala igrati, tako da sam i ja otišao u druge vode (evo me na SH statistikama još na 12.om mjestu globalno)

Nakon toga sam se prebacio na Bad Company 2, i eto završio s vama, dragom ekipom na BF3, koji sve bolje i bolje "doživljavam".

Pokušavam biti online svako veče nakon 21h (kad se djecu pospremi u krevet), ali ne mogu garantirati.

CYA on the Battlefield! What a Face
MadTom
MadTom
Brigadier General
Brigadier General

Broj postova : 650
Join date : 2011-11-13
Age : 51

Back to top Go down

Kaj, nisam se predstavio? Empty Re: Kaj, nisam se predstavio?

Post by [M|C] Dux 23/12/2011, 19:10

LOOOL

Dakle sada o tebi znam(o) da igraš igre od kada znaš za sebe i da imaš dvoje ili više djece Very Happy Very Happy

Ajde ako ništa drugo barem znam cijelu tvoju povijest igranja!!!

[M|C] Dux
[M|C] Dux
General
General

Broj postova : 342
Join date : 2011-02-23
Age : 43

https://madcroats.forumotion.com

Back to top Go down

Kaj, nisam se predstavio? Empty Re: Kaj, nisam se predstavio?

Post by [M|C] Slammer 25/12/2011, 10:45

Poduži CV... Smile

Uskoro se moja familija i ja pridružujemo u brojevnom stanju djece... moj Lovro je sada 4, a Leona||Tin (|| je logički operator ILI u C# ako se ne varam Smile) će u po prognozama svijet krajem 8. mjeseca...!

Anyways hvala na predstavljanju MadTom i da... see you on the battlefield!

Slamm
[M|C] Slammer
[M|C] Slammer
General
General

Broj postova : 1364
Join date : 2011-02-23
Age : 46

Back to top Go down

Kaj, nisam se predstavio? Empty Re: Kaj, nisam se predstavio?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum